Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. 10. 2008

Věnujeme se výcviku zvaném sportovní kynologie. Ta obsahuje stopy, poslušnost a obrany. Pravidelně docházíme na kynologické cvičiště a zúčastňujeme se různých kynologických akcí. Holky to velmi baví a nás taky :)) Tady na ukázku pár fotek:

Obrany

Výcvikem obran ve sportovní kynologii se pes nepodněcuje k agresivitě vůči jiným lidem, ale rozvíjí se u něj kořistnický a lovecký pud. Figurant je pro něj "spoluhráč" v chytání kořisti. Bojácnějším psům mohou obrany pod správným vedením zvýšit sebevědomí a pomoci překonat strach.

Obrazek

 

Obrazek

 
Obrazek

Obrazek

larra---obrana.jpg

p1530437.jpg

 

Poslušnost

Každý pes by měl ovládat alespoň pár základních cviků, jako je chůze na vodítku bez tahání a přicházení na povel. Většina psů se velmi ráda učí nové věci. Tak proč toho nevyužít a nenaučit ho více? Navíc s vychovaným a poslušným psem jde vše snadněji. Můžeme ho naučit nepřeberné množství cviků od klasických povelů ( jako je sedni, lehni, zůstaň...), přes různé triky a kousky až po zdolávání nejrůznějších překážek.

Obrazek

Přivolání: Ke mně

 

Obrazek

Chůze u nohy

 

Obrazek

Aportování činky

 

 Obrazek

Lehni!

 

Obrazek

Zdolávání "áčka"
 

larra---ocni-kontakt.jpg

Oční kontakt - přední

 Stopy

Sledování stopy je psům vlastní. Jsou vybaveni skvělým čichem. Můžeme je naučit sledovat svou vlastní nebo i cizí stopu na povel. Další možnost využití příjemného strávéní společného času majitele se svým psím přítelem.

larra-stopa.jpg

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář